Co z tą miłością? – „I love you” i „Boeing Boeing” we wrześniu w Studio Buffo

ok / spam?
1
głos
Już we wrześniu Teatr Studio Buffo zaprasza na swoje najlepsze komedie „I love you” oraz „Boeing Boeing”. Wiadomo, że nasze ulubione historie to te z Amorem w tle. Przedstawienia w Buffo opowiadają o różnych odcieniach miłości w sposób dowcipny i z przymrużeniem oka.


„I love you” i „Boeing Boeing” to adaptacje teatralnych przebojów z Broadway’u. Spektakle od lat grane są z sukcesami na największych scenach świata. „Boeing Boeing” w 1991 roku został wpisany do księgi Guinessa z powodu rekordowej liczby wystawień, a podczas przedstawień „I love you” aż 61 razy doszło do prawdziwych oświadczyn, zakończonych wyłącznie happy endem! Obie sztuki zagościły na deskach teatralnych w Polsce dzięki firmie producenckiej Tito Productions i niezmiennie od dat swoich premier cieszą się sympatią publiczności.

W muzycznym spektaklu „I love you” obejrzymy szereg scenek oraz wysłuchamy ponad 20 piosenek, które poprowadzą nas od zakochania, pierwszych kłótni przez ślub i pożycie małżeńskie aż po wspólną starość. Sztuka jest zabawnym, ciepłym i przede wszystkim trafnym komentarzem do różnych etapów życia we dwoje. W obsadzie spektaklu znajdują się: Elżbieta Romanowska, Magdalena Smalara/Ewa Konstancja Bułhak, Rafał Królikowski, Rafał Ostrowski/Mariusz Kiljan.

„Boeing Boeing” to z kolei pełna zabawnych pomyłek i zwrotów akcji farsa, historia Maksa (Szymon Bobrowski) i jego trzech równoległych narzeczonych-stewardes (Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Katarzyna Ankudowicz). Czy Maksowi uda się wybrnąć z kłopotów, kiedy w rozkładzie lotów nastąpią drobne, nieoczekiwane zmiany?

Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś o miłości, ale boją się zapytać, zapraszamy na wrześniowe spektakle do Teatru Studio Buffo.

Terminy wrześniowych przedstawień:
„I LOVE YOU” 5,6,7 września godz. 19:00
„BOEING BOEING” 11,12,13 września godz. 19:00


Dodatkowe informacje:
Media Metropolis
Małgorzata Mazur
Tel: (22) 266 05 32 lub 601 280 484

Komentarze

  • Jeszcze nie ma komentarzy.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta, utwórz je w kilka sekund.

Zagłosowali na tą imprezę

Uczestniczą

  •     Nikt nie uczestniczy.

Facebook

Imprezuj.org on Facebook

Konkursy - darmowe bilety

  • Brak konkursów.

Podobne imprezy

  • Brak podobnych.