Fortowisko

2013-02-09, godz. 10:00
Miasto: Warszawa
Kategoria: Spotkajmy się
Impreza dodana przez: mediametropolis
Dyskusja: 0 komentarzy

Tagi: wyprzedaż, garażówka, żoliborz, nowy fort, rodzina... zobacz wszystkie
ok / spam?
1
głos
Już 9. lutego w CS Fort Sokolnickiego przy ul. S. Czarnieckiego 51 odbędzie się kolejna edycja uwielbianego przez mieszkańców Żoliborza wydarzenia, czyli Fortowiska – Wielkiej Wyprzedaży Garażowej.

Pojawiając się na Żoliborzu 9. lutego macie szansę zdobyć wiele skarbów: od zimowych kurtek po letnie sukienki, poprzez biżuterię home-made, przedmioty do wyposażenia wnętrz po meble, rolki i domowe wypieki. Jak zawsze o ceny można się targować, dzięki czemu nikt nie wyjdzie z wyprzedaży o pustych rękach. A w wydarzeniu może wziąć udział każdy, nie tylko z Żoliborza. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie mejla na adres wyprzedaz@nowyfort.pl. Opłata od sprzedających pobierana jest w dniu wyprzedaży. Za stoisko z rzeczami używanymi wynosi tylko 10zł, a za stoisko z rękodziełem trzeba zapłacić jedyne 30zł. Oczywiście dla kupujących wejście na Fortowisko za darmo!

To już 6. edycja imprezy, organizowanej regularnie w drugą sobotę miesiąca w Forcie Sokolnickiego. Poza świetną atmosferą organizatorzy zadbali o koce oraz krzesła, które udostępniają sprzedającym bez dodatkowych opłat.

Wszystkie informację nt wydarzenia możecie znaleźć na Facebooku pod adresem http://www.facebook.com/WyprzedazGarazowa oraz na stronie Nowego Fortu http://www.facebook.com/NowyFort .
Zapraszamy!

Fortowisko
Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego
ul. Stefana Czarnieckiego 51
9 lutego, godz. 10.00 - 16.00

Komentarze

  • Jeszcze nie ma komentarzy.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta, utwórz je w kilka sekund.

Zagłosowali na tą imprezę

Uczestniczą

  •     Nikt nie uczestniczy.

Facebook

Imprezuj.org on Facebook

Konkursy - darmowe bilety

  • Brak konkursów.

Podobne imprezy

  • Brak podobnych.