Spektakl „Histerie miłosne” atrakcją zawodów Susz Triathlon 2013

2013-06-21
Miasto: Susz
Kategoria: Teatr
Impreza dodana przez: mediametropolis
Dyskusja: 0 komentarzy

Tagi: susz triathlon 2013, histerie milosne teatr... zobacz wszystkie
ok / spam?
0
głosów
Tegoroczna edycja zawodów Susz Triathlon będzie obfitowała nie tylko w sportowe emocje – 21 czerwca podczas wieczoru inauguracyjnego zawody na deskach suskiej sceny letniej zostanie wystawiona sztuka „Histerie miłosne”.

W ramach tegorocznych zawodów w Suszu rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie sprint oraz Mistrzostwa Polski Aktorów i Dziennikarzy. W tej grupie startuje Bartłomiej Topa, który już po raz drugi bierze udział w zawodach. „Starty w triathlonie to nie tylko niesamowita frajda, ale też niezwykłe wyzwanie. Wspieram w ten sposób również Fundację SYNAPSIS, która pomaga dzieciom i dorosłym osobom z autyzmem” - mówi aktor. Podczas tegorocznego Susz Triathlonu będziemy mogli zarówno kibicować mu na mecie, jak i oklaskiwać podczas spektaklu „Histerie miłosne”.

„Histerie miłosne” to najnowsza propozycja niezależnego producenta sztuk teatralnych Tito Productions. Autorem tego broadwayowskiego hitu jest Murray Schisgal („Tootsie”), zaś przekładu i adaptacji dokonał Bartosz Wierzbięta („Shrek”, „Madagaskar”). Poza Bartłomiejem Topą w spektaklu występują Magdalena Boczarska i Szymon Bobrowski. Trio aktorów w zabawny sposób opowiada o miłosnych perypetiach trójki znajomych, których problemy są bliskie niejednemu z nas.


Więcej informacji o spektaklu na stronie http://histeriemilosne.pl
oraz na fanpage’u https://www.facebook.com/histerie.milosne

Komentarze

  • Jeszcze nie ma komentarzy.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta, utwórz je w kilka sekund.

Zagłosowali na tą imprezę

Nikt nie głosował jeszcze na tą imprezę.

Uczestniczą

  •     Nikt nie uczestniczy.

Facebook

Imprezuj.org on Facebook

Konkursy - darmowe bilety

  • Brak konkursów.

Podobne imprezy

  • Brak podobnych.