Boczarska, Bobrowski i Topa w przedstawieniu „Histerie miłosne” na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

ok / spam?
0
głosów
Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach obchodzi w tym roku swoją „osiemnastkę”. Z tej okazji organizatorzy przygotowali bogaty program kulturalny, w którym każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Jedną z największych atrakcji będzie spektakl „Histerie miłosne” w fantastycznej, jak przystało na Festiwal Gwiazd, obsadzie: Magdalena Boczarska, Szymon Bobrowski i Bartłomiej Topa.

Przedstawienie będzie można zobaczyć już 7 lipca 2013 o godz. 16.00 oraz godz. 19.00 w sali Międzynarodowego Domu Kultury (Bohaterów Warszawy 20, Międzyzdroje). „Histerie miłosne” to komedia autorstwa Murraya Schisgala, scenarzysty słynnego filmu „Tootsie”. Napisana na początku lat sześćdziesiątych sztuka odniosła wielki sukces na Broadwayu. Polskiego przekładu i adaptacji tekstu dokonał Bartosz Wierzbięta, doskonale znany z dialogów do filmów takich jak „Shrek” czy „Madagaskar”.

Sztuka łączy w sobie elementy absurdalnego humoru i klasycznej farsy. Bohaterowie, stając na życiowych zakrętach, są tym śmieszniejsi, im trudniejsze jest ich położenie. Marian (Szymon Bobrowski) planuje pozbyć się żony (Magdalena Boczarska), ponieważ ma kochankę. Kiedy przypadkiem spotyka na moście dawno niewidzianego szkolnego kumpla (Bartłomiej Topa), wpada na pomysł, którego konsekwencje dają początek lawinie tragiczno-śmiesznych wydarzeń. To przedstawienie ma wiele wspólnego z życiem. Takich trójkątów, jaki my tworzymy w "Histeriach miłosnych", można na całym świecie zaobserwować miliony – śmieje się Bobrowski.

Jak pozbyć się żony z pomocą przyjaciela? Jak w sposób ekstremalny wyznać komuś miłość? I jaki wpływ na życie człowieka może mieć mały piesek rasy gryfonik belgijski? Tego wszystkiego dowiemy się oglądając „Histerie miłosne”.
Zapraszamy na przedstawienia do Międzyzdrojów!

Więcej informacji o sztuce na www.histeriemilosne.pl
oraz https://www.facebook.com/histerie.milosne

Dodatkowe informacje:
Media Metropolis
Małgorzata Mazur
Tel: (22) 266 05 32 / 601 280 484
mmazur@mediametropolis.pl

Komentarze

  • Jeszcze nie ma komentarzy.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta, utwórz je w kilka sekund.

Zagłosowali na tą imprezę

Nikt nie głosował jeszcze na tą imprezę.

Uczestniczą

  •     Nikt nie uczestniczy.

Facebook

Imprezuj.org on Facebook

Konkursy - darmowe bilety

  • Brak konkursów.

Podobne imprezy

  • Brak podobnych.