Kontakt z nami

W razie pytań odnośnie funkcjonalności serwisu Imprezuj.org, prosimy o zapoznanie się z pomocą, dostępną na naszym serwisie. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, zapraszamy do skontaktowania sie z jednym z poniższych działów.

Pytania ogólne

Adres E-mail: lukasz@imprezuj.org
Numer Gadu-gadu: 4277603

Patronaty medialne i konkursy

Oferujemy patronaty medialne imprez rozrywkowych, koncertów oraz wydarzeń kulturalnych. Organizujemy również konkursy promocyjne. W razie pytań, prosimy o kontakt.

Adres E-mail: lukasz@imprezuj.org

Reklama w serwisie

Oferujemy powierzchnię reklamową na naszym serwisie do umieszczenia bannerów oraz linków reklamowych w dowolnych formatach. Dla reklamodawców zapewniamy przejrzyste statystyki przebiegu kampanii reklamowych. W razie pytań prosimy o kontakt.

Adres E-mail: lukasz@imprezuj.org

Rejestracja

Co daje rejestracja w naszym serwisie? Będąc aktywnym użytkownikiem serwisu Imprezuj.org, będziesz miał bezpośredni wpływ na jego zawartość, dodając informacje o koncertach, wydarzeniach kulturalnych i imprezach rozrywkowych, odbywających się w całej Polsce. Użytkownicy naszego serwisu mogą również brać udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Utwórz nowe konto w 10 sekund.