Pomoc

 • O nas

  Imprezuj.org jest serwisem o charakterze społecznościowym, czyli tworzonym w większości przez jego użytkowników. Ideą serwisu jest dzielenie się informacjami o imprezach kulturalnych i rozrywkowych, odbywających się w całej Polsce. Wszystkie imprezy są dodawane i oceniane przez naszą imprezową społeczność. To Ty decydujesz jakie imprezy znajdą się na naszych stronach, a jakie zostaną zapomniane, oraz które zdjęcia z imprez są wystarczająco dobre, aby znaleść się w naszych galeriach.
 • Logowanie i rejestracja

  Aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu, musisz należeć do użytkowników Imprezuj.org i być aktualnie zalogowanym na swoje konto. Dostęp do swojego konta uzyskasz po rejestracji, która trwa kilkanaście sekund i wymaga podania unikalnej nazwy użytkownika, składającej się z małych liter i cyfr, hasła, składającego się z liter i cyft, oraz prawdziwego adresu email, na który, po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zostanie wysłany link potwierdzający rejestrację. Owy link możesz skopiować do pola adresu przeglądarki, lub po prostu na niego kliknąć. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, zobaczysz informację o zakończonej pomyślnie rejestracji i będziesz mógł się zalogować na swoje nowe konto.

  Jeżeli zdarzy Ci się zapomnieć swojego hasła, możesz odzyskać je za pomocą formularza odzyskiwania hasła, do którego link znajduje się pod formularzem logowania i podać nazwę użytkownika (login) oraz adres E-mail użyty podczas rejestracji w serwisie. Na podany adres E-mail zostanie wysłane nowe hasło, wygenerowane automatycznie przez system, które możesz w każdej chwili zmienić w swoim profilu.
 • Imprezy

  Imprezuj.org to przede wszystkim imprezy. Wszyscy zalogowani użytkownicy mogą, oprócz standardowego przeglądania imprez, dodawać imprezy, dodawać zdjęcia, głosować na imprezy, uczestniczyć w imprezach, komentować imprezy oraz brać udział w licznych konkursach, organizowanych przez nas serwis.

  Imprezy podzielone są na kategorie główne, umieszczone w zakładkach na górze strony z imprezami oraz podkategorie, umieszczone pod zakładkami. Po kliknięciu w wybraną kategorię, otrzymasz listę znajdujących się w niej imprez, podzieloną na strony. Listę tą możesz modyfikować, wybierając jeden z trzech dostępnych filtrów:
  + nadchodzące
  + archiwum wg. daty dodania
  + archiwum wg. daty imprezy
  Powyższe filtry umożliwjają oddzielenie nadchodzących imprez od archiwalnych, które już się odbyły.

  W znalezieniu interesujących Ciebie imprez pomoże Ci też wyszukiwarka (góra strony) oraz liczne chmurki tagów, umieszczone w różnych miejscach serwisu.

  Na każdą imprezę możesz głosować, oddając głos dodatni dla wartościowych imprez, bądź ujemny dla błędnych wpisów i spamu. Zagłosować możesz zarówno na liście imprez, jak i na stronie z imprezą, klikając w odpowiednią ikonkę z uniesionym lub opuszczonym kciukiem. Na każdą impreze możesz zagłosować tylko raz.

  Jeżeli znajdziesz interesującą Ciebie imprezę, możesz uczestniczyć w niej, klikając przycisk "Idę na tą imprezę", umieszczony w ramce zatytułowanej "Uczestniczą", umieszczonej po prawej stronie. Uczestnicząc w imprezach, budujesz swój profil i pozwalasz nam proponować Ci imprezy najbardziej pasujące do Twoich preferencji, oraz umożliwiasz sobie znalezienie "bratnich dusz" w gronie użytkowników naszego serwisu, dzięki wykresowi podobieństwa profilów.
 • Dodawanie imprez

  Każdy zalogowany użytkownik może dodawać dowolną liczbę imprez. Aby dodać imprezę, należy kliknąć w link "Dodaj imprezę", który znajduje się na górze strony. Samo dodawanie imprez jest bardzo łatwe. Przygotuj sobie wcześniej opis imprezy i ewentualnie zdjęcie lub plakat związane z dodawaną imprezą, przy czym grafika musi mieć wielkość poniżej 100 kilobajtów (100 kB).

  Dodając imprezę, podaj możliwie najwięcej informacji o niej. Umożliwi to innym użytkowników łatwiejsze znalezienie jej w swoim mieście. W opisie i tytule nie używaj tagów HTML - i tak zostaną wycięte z tekstu. Jeżeli chcesz umieścić w treści opisu hiperłącze (link), po prostu umieść pełny adres, wraz z przedrostkiem http://, na przykład http://imprezuj.org i adres w takiej postaci zostanie automatycznie zamieniony na aktywne hiperłącze.

  Każdą dodawaną imprezę możesz opisać dodatkowo tagami, które wykorzystywane są później w wyszukiwaniu imprez. Poszczególne tagi oddzielaj spacjami.
 • Użytkownicy i poczta

  Użytkownicy naszego serwisu tworzą społeczność i wstępując do niej, możesz znaleźć wielu przyjaciów i towarzyszy, z którymi wspólnie będziesz uczestniczył w imprezach. Komunikacja z innymi użytkownikami serwisu Imprezuj.org odbywa się za pomocą wbudowanej skrzynki pocztowej, a użytkowników, którzy przypadną Ci do gustu możesz dodać ich do listy Twoich znajomych. Umożliwi to łatwy dostęp do przyjaciół w naszym serwisie oraz ułatwione wysyłanie wiadomości do nich, dzięki automatycznemu uzupełnianiu pola adresata.
 • Multimedia

  Każdy zalogowany użytkownik może do każdej imprezy dodać dodolną ilość zdjęć, tworząc w ten sposób galerie imprezowe. Dodawanie zdjęć odbywa się na stronie z konkretną galerią. Dodawane zdjęcie musi być w formacie JPEG, GIF lub PNG i nie przekraczać wielkości 100 kB, poza tym dodając zdjęcie musisz podać jego tytuł.

Rejestracja

Co daje rejestracja w naszym serwisie? Będąc aktywnym użytkownikiem serwisu Imprezuj.org, będziesz miał bezpośredni wpływ na jego zawartość, dodając informacje o koncertach, wydarzeniach kulturalnych i imprezach rozrywkowych, odbywających się w całej Polsce. Użytkownicy naszego serwisu mogą również brać udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Utwórz nowe konto w 10 sekund.