Regulamin serwisu imprezuj.org

 • Postanowienia ogólne

  1. Niniejszy regulamin określa zasady, na jakich użytkownicy Internetu mogą korzystać z serwisu Imprezuj.org.
  2. Serwis Imprezuj.org jest społecznościowym serwisem internetowym, służącym do wymiany informacji dotyczących imprez kulturalnych, sportowych i rozrywkowych, odbywających się na terenie całej Polski (dalej: "Imprezy").
  3. Treści zamieszczane w serwisie Imprezuj.org są dostępne dla wszystkich użytkowników Internetu, jednakże z pełnej funkcjonalności serwisu mogą korzystać tylko osoby zarejestrowane (dalej: "Użytkownicy").
 • Rejestracja

  1. W celu dokonania rejestracji należy podać w odpowiednim formularzu dostępnym w serwisie: adres e-mail, nazwę, pod jaką Użytkownik zamierza występować w serwisie (login) oraz hasło, zaakceptować niniejszy regulamin, a następnie dokonać jednorazowej aktywacji polegającej na uaktywnieniu linku przesłanego na podany adres e-mail.
  2. W wyniku rejestracji dla Użytkownika tworzony jest profil, zawierający historię jego działań w Serwisie oraz dane osobowe, które w każdej chwili Użytkownik może zmienić lub ukryć przed innymi Użytkownikami.
 • Zasady korzystania

  1. Użytkownicy mogą zamieszczać w serwisie Imprezuj.org informacje o nadchodzących Imprezach, podając tytuł, datę wydarzenia, miasto oraz opis imprezy. Opcjonalnie Użytkownik może umieścić obrazek, przypisany do wydarzenia oraz zdjęcia z wydarzenia (galeria imprezowa)
  2. Każda Impreza powinna być dodawana do odpowiedniej kategorii
  3. Użytkownicy mogą oceniać daną Imprezę oddając na nią głos pozytywny ("ok") lub negatywny ("spam"). Użytkownik może oddać na daną Imprezę tylko jeden głos i nie może go później zmienić.
  4. Jeżeli dana Impreza uzyska odpowiednią ilość głosów negatywnych, znika ze strony.
  5. Użytkownicy mogą umieszczać swoje komentarze do Imprez.
  6. Użytkownicy mogą uczestniczyć w dowolnych Imprezach i w każdym momencie mogą z uczestniczenia zrezygnować.
  7. Użytkownicy mogą brać udział w konkursach, organizowanych przez Imprezuj.org. Zwycięzcy zostają poinformowani o wygranej w dniu rozstrzygnięcia konkursu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprzekazanie nagrody zwycięzcy konkursu w przypadku, gdy zwycięzca nie ma uzupełnionych danych osobowych (imię i nazwisko) w swoim profilu lub nie prześle tych danych w zgłoszeniu, oraz w przypadku wycofania się z konkursu fundatora nagród.
  8. Wszelkie działania podejmowane przez Użytkowników w ramach serwisu Imprezuj.org, a także cel tych działań, powinny być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i dobrymi obyczajami.
  9. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za swoje działania, w tym za treści, jakie zamieszcza w serwisie Imprezuj.org.
 • Imprezuj.org

  1. Operator serwisu Imprezuj.org zastrzega sobie prawo do zmiany lub usunięcia danych z bazy danych bez podania przyczyny.
 • Postanowienia końcowe

  1. Imprezuj.org zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie.
  2. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób Serwis obowiązuje aktualny regulamin. Jeśli nie zgadzasz się z Regulaminem, nie odwiedzaj Imprezuj.org ani w inny sposób z niego nie korzy
  3. staj.

Rejestracja

Co daje rejestracja w naszym serwisie? Będąc aktywnym użytkownikiem serwisu Imprezuj.org, będziesz miał bezpośredni wpływ na jego zawartość, dodając informacje o koncertach, wydarzeniach kulturalnych i imprezach rozrywkowych, odbywających się w całej Polsce. Użytkownicy naszego serwisu mogą również brać udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Utwórz nowe konto w 10 sekund.